Zdjęcia do filmu, realizowane w Krakowie, dobiegają końca. W obsadzie są m.in. Maja Ostaszewska - w roli głównej bohaterki, i partnerujący jej Marek Bukowski oraz: Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz, Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz, Małgorzata Buczkowska, Dorota Pomykała, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Adam Woronowicz.
Seria dramatycznych wydarzeń w "Uwikłaniu" rozpoczyna się po tym, jak w pałacu w krakowskich Przegorzałach, po sesji psychoterapii grupowej, jedna z jej uczestniczek znajduje martwego Henryka Telaka - bohatera poprzednich zajęć.
Na miejscu zbrodni pojawiają się komisarz Sławomir Smolar (Marek Bukowski) oraz prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska).
W trakcie przesłuchań podejrzenia padają na kolejnych pacjentów. Szacka i Smolar stawiają różne hipotezy. Trwa śledztwo. Wiedziona raczej intuicją niż metodami śledczymi pani prokurator wpada na trop prowadzący do przeszłości Telaka.
Chodzi o niewyjaśnione zabójstwo sprzed dwudziestu lat. Agacie i jej rodzinie zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.
Jacek Bromski reżyseruje "Uwikłanie" według własnego scenariusza, który napisał na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego pod tym samym tytułem.
Producentem filmu jest Juliusz Machulski.







Ile za zdjęcie chorego Nergala?
Korzeniowski będzie ojcem
Górniak zrezygnuje z "Tańca..."?!
Kryzys w małżeństwie Grabowskiego?
Portman czy Alba? (ZDJĘCIA)
Doda z krzyżem na Okęciu




~Ola
Zepsuła sobie urodę powiększeniem ust, ale całkiem
ją lubię, to sympatyczna dziewczyna, choć żadn...
~łukasz
Ta Krupa jest brzydka i sztuczna, chyba przeszła
jakieś operacje plastyczne.
Ladna to jest Magda...
~46
Ja tam wolę Issis Gee, przynajmniej jest szczera i
nie zachowuje się tak cholernie sztucznie!!!!!...
~Janusz
za szpiczastą i za długą.Tak więc , aż taką
pięknością za jaką uchodzi niesterty ale nie jest.
~ja
Zgadza się. A poza tym ma coś w twarzy co mnie
odpycha.
~colbert
Polacy nie gustują w takich lalach. lepsze są
Julia Pietrucha, czy Marta Żmuda Trzebiatowska
~fikus
nie mow za wszystkich Polakow.Sa tez i tacy co
wlasnie uwazaja ja za ladniejsza od Kapuchy
czy i...
~weronika
do piet dziewczynie nie dorastacie zazdrosnice.
~Zorro
ale ma za spiczastą brodę.
~Tola
Mam nadzieje ze do tego czasu poszlifuje sobie
polski. Nie idzie jej to za dobrze
weź na język »zobacz wszystkie »