Reklama
Reklama

Edyta Herbuś zdobyła się na wyznanie. Zdarzyło się to pierwszy raz [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Herbuś była jedną z pierwszych gwiazd, która została ogłoszona jako uczestniczka nowej nadchodzącej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". W trakcie nagrywania odcinków aktorka i tancerka znalazła chwilę na rozmowę z reporterką Pomponika. Podczas rozmowy otwarcie wyznała, że nie spodziewała się tego, co ją spotka po przyjęciu propozycji Polsatu.

Edyta Herbuś zdobyła się na wyznanie. A jednak

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Edyta Herbuś przez wiele lat była związana ze sceną taneczną. Przez 12 w drodze do kariery towarzyszył jej partner Tomasz Barański, instruktor tańca i były choreograf w "Tańcu z gwiazdami". Z czasem miłość do tańca przerodziła się też w miłość do śpiewu i występowania na scenie. 

Reklama

Tak właśnie Edyta znalazła się wśród uczestników 22. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", w której pojawią się też: Krystian Ochman, Julia ŻugajModest RucińskiNatalia Muianga, czy Andrzej Nejman

Nikt, w tym sama Edyta nie spodziewała się, że podczas nagrywania odcinków pojawią się w niej takie emocje.

Oglądaj "Twoja twarz brzmi znajomo" na Polsat Box Go.

Edyta Herbuś zdradza kulisy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagle padło zaskakujące wyznanie

Mimo że Edyta Herbuś na początku odmówiła produkcji Polsatu, to z czasem zmieniła zdanie. Teraz w wywiadzie dla Pomponika wyznała, że absolutnie tego nie żałuje.

"Mam wrażenie, że dostałam jakąś super nagrodę za odwagę, że zdecydowałam się wejść do tej produkcji. Nie jest tajemnicą i wszyscy to wiedzą w branży, że to jest najtrudniejszy program, bardzo dużo pracy wymaga, ale też czuję, że jest dużo satysfakcji, kiedy widzi się tej pracy efekty. Z odcinka na odcinek mam coraz więcej satysfakcji i energii, którą czerpię z postaci" - mówiła Edyta Herbuś w rozmowie z Natalią Bryś.

Co więcej, tancerka i aktorka zaczęła prowadzić pamiętnik, w którym zapisuje sobie, jak kreowanie postaci wpłynęło na jej postrzeganie świata.

"Postaci, które kreuję, są dla mnie bardzo ciekawie. Nawet w pamiętniku zaczęłam sobie notować, jaką korzyść przynosi mi dana postać, którą kreuję. Zbliżam się do półmetku i ciekawa jestem, co będzie dalej" - dodała Edyta dla Pomponika.

Edyta Herbuś nie spodziewała się, że poczuje coś takiego. Zdarzyło się to pierwszy raz

Jak się okazuje, tancerka dzięki kolejnym metamorfozom z odcinka na odcinek miała okazję poczuć się po raz pierwszy jako... mężczyzna. Dla Edyty Herbuś było to wyjątkowe doświadczenie.

"Dużym przełomem był dla mnie trzeci odcinek, w którym miałam wykreować mężczyznę. To było moje pierwsze spotkanie z męską kreacją i to było dla mnie spektakularne. Weszłam w postać mężczyzny i on mi przyniósł niesamowity dystans. Wtedy znalazłam taką wartość, że my dziewczyny, kobiety sporo uwagi przekierowujemy na zewnętrzny wygląd. A jak 'odarłam się z tego' będąc mężczyzną, który ma luz w sobie i jest skoncentrowany na to, co jest w środku" - mówiła Edyta Herbuś dla Pomponika.

Tancerka dodała też, że w końcu mogła spełnić małe marzenie - zostać mężczyzną na jeden dzień, jak śpiewała to kiedyś Kayah w swoim utworze "Supermenka".

"To spotkanie z równowagą pomiędzy męską energią i żeńską energią była wielką niespodzianką dla mnie w odczuciu fizycznym. Poza tym fajnie być chociaż przez jeden dzień facetem, zobaczyć jak to jest" - wyznała z uśmiechem Edyta Herbuś.

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" powróci na antenę Polsatu jesienią 2025 roku.

Zobacz też:

Kiedyś byli parą i o mało nie wzięli ślubu. Po latach skierował do niej takie słowa

Edyta Herbuś rozpływa się nad Filipem Gurłaczem. "Aga ma szczęście"

Edyta Herbuś jest w trakcie poważnych zmian życiowych. Wszystko przez to [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Herbuś początkowo odrzuciła ofertę Polsatu. "Nie ma takiej opcji" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy