Reklama
Reklama

Andziaks wygrała 5. edycję podróżniczego show. Innym odmawia

Andziaks, czyli Andżelika Trochonowicz, wraz z mężem Łukaszem, znanym w internecie jako Luka, półtora roku temu wygrała 5. edycję "Azja Express" i na tym skończyła się jej przygoda w telewizją. W najnowszym wywiadzie tłumaczy, dlaczego odrzuca inne propozycje.

Youtuberzy Andziaks i Luka nie dali się dotąd poznać jako osoby szczególnie przywiązane do prywatności, Wręcz przeciwnie, starają się udokumentować i pokazać publicznie każdą chwilę swojego życia. 

Andziaks chętnie wydaje pieniądze

Zresztą całkiem nieźle na tym zarabiają i chętnie szastają pieniędzmi. Gdy 2 i pół roku temu zdecydowali się przypieczętować swoją miłość ślubem, Andziaks na same kwiaty wydała majątek. Początkowo wspominała o kwocie 100 tys. złotych. Ostatecznie udało się z trudem zamknąć w 200 tys. 

Reklama

Trudno się dziwić, że gdy w ubiegłym roku postanowiła zabrać się za aranżację ogrodu, też nie wyszło tanio. W rozmowie z Jastrząb Post Andżelika wyznała, że liczy się z kwotą wystarczającą na kupno mercedesa klasy G. Ceny tego modelu zaczynają się od pół miliona złotych. 

Andziaks i Luka wygrali 5. edycję "Azja Express"

Znając skłonność państwa Trochonowiczów do życia ponad stan, mało kto wróżył im powodzenie w "Azja Express". Oni jednak, na przekór malkontentom, wygrali całą 5. edycję. 

Wtedy z kolei pojawiły się podejrzenia, jakoby planowali iść za ciosem i na dłużej zaczepić się w telewizji. I tu Andziaks znów zaskoczyła, wyznając, że to jej kompletnie nie interesuje. Jak wyjaśniła w rozmowie z "Party":

"Dostałam propozycję do różnych programów, finalnie odmówiłam. Inne projekty wchodzą, może bardziej życiowe… Jeszcze  nic mnie tak nie zachwyciło. "Azja Express" to było moje marzenie, bardzo chciałam tam być. Jak dostaję różne propozycje i coś mi nie odpowiada, na przykład formuła programu to mówię sobie: po co?"

Andziaks po cichu marzy o pewnym programie

Jest, oczywiście, program, który ją interesuje, ale, jak daje do zrozumienia, boi się kompromitacji:

"Kiedyś jak oglądałam "Taniec z Gwiazdami" to sobie marzyłam, ale nie wiem, czy ja mam dryg. Nie mówię "nie""

Zobacz materiał promocyjny partnera:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Andziaks oficjalnie potwierdziła. Nie mogła się doczekać, by to powiedzieć

Mąż wydał krocie na prezent urodzinowy dla Andziaks. "Myślałam, że spalę się ze wstydu"

"Azja Express": Znamy zwycięzców programu! W finale nie zabrakło emocji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | Azja Express | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy