Reklama
Reklama

Daria Zawiałow na dobre zapomniała już o Rubiku. Nie ukrywa, że znów jest zakochana

Rozstanie Darii Zawiałow z Piotrem "Rubensem" Rubikiem wywołało swego czasu w mediach spore poruszenie. Ku ogromnemu zdziwieniu fanów, para, która co chwilę udostępniała w sieci wspólne zdjęcia i planowała przyszłość, zdecydowała się zakończyć relację. Na szczęście piosenkarka nie rozpamiętuje już tamtych wydarzeń i otwarcie przyznaje, że w jej życiu znalazło się miejsce na nową miłość.

Daria Zawiałow - od "X Factora" do Stadionu Narodowego

Daria Zawiałow jest dziś jedną z najbardziej charyzmatycznych i popularnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystce od czasu debiutu zatytułowanego "A kysz!" w 2017 roku udało się wydać kolejne trzy albumy, wystąpić dwukrotnie w ramach Męskiego Grania i zagrać na stadionie z Dawidem Podsiadło. 

Przy okazji wydała  także kilka singli, które znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów.

Wiele emocji wśród fanów artystki wzbudza nie tylko jej twórczość, ale także życie miłosne.

Reklama

Daria Zwiałow chwali się nowym partnerem

Piosenkarka przez kilka lat trwała w związku małżeńskim z gitarzystą Tomaszem Kaczmarkiem. Para, która poznała się podczas udziału w 4. edycji "X Factor", z czasem oddaliła się od siebie i w 2022 roku ogłosiła rozwód.

Zaraz potem media obiegła wiadomość, że Daria Zawiałow związana jest ze swoim przyjacielem Piotrem "Rubensem" Rubikiem - niestety i to uczucie nie przetrwało próby czasu.

Na szczęście piosenkarka nie rozpamiętuje przeszłości i już jakiś czas w sieci pojawiły się plotki o nowym wybranku 32-latki. Chociaż Daria nie zdradza zbyt wiele informacji na temat swojego partnera, wiadomo, że Mateusz Dziekoński jest także osobą związaną z branżą muzyczną i pracuje jako fotograf oraz operator.

Wszystko wskazuje na to, że Daria coraz poważniej angażuje się w związek. W ostatnim czasie na jej profilu pojawiła się fotorelacja z wypadu do Meksyku i Chile, na który wokalistka zabrała nie tylko swoich przyjaciół, ale także partnera.

W zdjęciach umieszczonych w mediach społecznościowych przez byłą uczestniczkę "X Factora" nie brakuje czułych kadrów z ukochanym.

Wygląda na to, że uczucie pomiędzy artystką a jej wybrankiem kwitnie w najlepsze. Czy Darii Zawiałow w końcu udało się odnaleźć drugą połówkę?

Zobacz materiał promocyjny partnera:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Daria o kulisach preselekcji na Eurowizję. Była sceptyczna. "To było tak"

Daria Zawiałow ma nowego ukochanego. Już nie płacze po Rubiku

Michał Wiśniewski bez ogródek o kandydatce na Eurowizję. "Od tego są diwy"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daria Zawiałow
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy