Reklama
Reklama

Edyta Golec wręcz nie mogła się powstrzymać. Wyznała jeszcze przed czasem

Edyta Golec w ostatnim czasie nie tylko podróżuje, ale też - jak na wokalistkę przystało - koncertuje i cieszy się na kolejne spotkania z fanami. Powodów do zadowolenia w jej życiu z pewnością nie brakuje. I tym razem 47-latka podzieliła się wielkim szczęściem. Choć trzeba na to jeszcze chwilę poczekać, artystka wręcz musiała zdradzić szczegóły. Premiera odbędzie się na oficjalnym profilu zespołu.

Edyta Golec już nie ukrywa swojej radości. To dobre nowiny

Edyta Golec nie kryje swojej radości. Właśnie podzieliła się w sieci nowiną, która bardzo ucieszy jej wiernych słuchaczy:

"Golec uOrkiestra Cleo & Wac Toja - Czym chata bogata. A już jutro premiera - koncertowa wersja na kanale @golecuorkiestra" - przekazała na instastories, wiedząc, że internauci bardzo cieszą się nowymi wersjami ulubionych otworów. Dopiero co furorę zrobiło koncertowe wykonanie Edyty Górniak, więc nic dziwnego, że i tutaj pojawiła się chęć zrobienia czegoś miłego dla fanów.

Reklama

Edyta Golec wspiera projekt Cleo. Golec uOrkiestra nie kryje radości

Warto podkreślić, że utwór "Czym chata bogata" (od twórców, takich jak: Cleo, Viki Gabor, Wac Toja, Golec uOrkiestra i Donatan) w trzy miesiące uzbierał ponad milion wyświetleń. 

Zapowiada on płytę "Równonoc: Raróg" od Cleo i Donatana, która miała mieć premierę w ostatnim tygodniu marca 2025 roku. Ostatecznie termin przełożono. Album ukaże się nie - jak planowano - w czasie wiosennej a jesiennej równonocy - konkretnie 19 września 2025.

Pod klipem teledysku zespół Golec uOrkiestra otwarcie wspierał artystkę i cieszył się z kreatywnej współpracy:

"Dobrze ta chata buja! Pozdrawiamy całą sympatyczną ekipę twórców i ściskamy wszystkich słuchaczy" - przekazali w serwisie Youtube.

Także Edyta Golec już w lutym zachwycała się efektami projektu. Przy okazji zdradziła "sekret" męża:

"Kto już słyszał? Mogę powiedzieć tyle - piosenka idealnie odzwierciedla umiłowanie mojej drugiej Połówki do biesiadowania i gościny. Kto wie ten wie! Gratuluję @cleo_don @don_donatan @wactoja @vikigaborofficial świetna produkcja, temat zawsze na czasie i cieszę się, że miałam przyjemność zaśpiewać chórki w Golec uOrkiestrowej części! Udostępniajcie i lajkujcie - niech muza się niesie" - namawiała wiernych fanów na Instagramie.

Ludzie szybko to podchwycili i zaczęli zachwalać ekipę: "wpada w ucho", "cudowna piosenka, gratulacje bardzo mi się podoba", “hit nadchodzącej wiosny Pani Edytko" - komentowali.

Cleo wprost o nowym projekcie. Długo go namawiała

Projekt "Równonoc" budzi ogromne emocje wśród odbiorców i u samej Cleo, która długo musiała namawiać Donatana na jego realizację. Wszak pierwsza "Równonoc" od producenta miała premierę w 2012 roku.

"Kochani jak już pewnie słyszeliście - Don dopracowuje nową "RÓWNONOC". Długo próbowałam nakłonić Go do zrealizowania nowej płyty, musiałam wręcz trochę "zmusić" i dlatego nawet nie potrafię opisać, jak bardzo jestem szczęśliwa, widząc Jego radość z muzyki" - pisała na Instagramie wokalistka.

Podczas gdy Cleo przygotowuje się do kolejnych muzycznych wyzwań, Golec uOrkiestra również nie odpuszcza. Na oficjalnej stronie grupy można znaleźć wiosenne, ale i jesienne terminy koncertów, w miejscach, takich jak Bieruń czy Kłanino. Ponadto już powstała rubryka z koncertami na 2026 rok, więc nie ma mowy o zwalnianiu tempa...

Czytaj też:

Nowe doniesienia z domu Edyty Golec. Ludzie potwierdzają krążące plotki

Edyta Golec potwierdziła potwierdziła doniesienia. Tak długo na to czekała

Prawda o najstarszym synu Edyty i Łukasza Golców wyszła na jaw. Jest tak, jak przypuszczano

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Golec uOrkiestra | Łukasz Golec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy