Najnowsze doniesienia od Małgorzaty z "Rolnika". Zabrała głos po porodzie
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" urodziła przed kilkoma dniami. jej mąż szybko pochwalił się w sieci informacją o synu. Teraz sama rolniczka przekazała najnowsze wieści.
Małgorzata Borysewicz wzięła udział w 4. edycji randkowego show TVP "Rolnik szuka żony". Poznała tam przystojnego bruneta, Pawła, który dla niej porzucił pracę i życie za granicą. Widzowie mocno trzymali kciuki za ich związek, a zakochani wkrótce po zakończeniu programu ogłosili, że biorą ślub. Para doczekała się już trójki pociech.
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" już jakiś czas temu ujawniła, że jej syn otrzyma imię Filip. Pisała o tym w sieci:
"Filipku, czekamy synusiu. Ale jeszcze chwilkę pomieszkaj pod moim serduszkiem" - ogłosiła na Instagramie.
Kilka dni temu ona i jej mąż Paweł Borysewicz pokazali w sieci zdjęcia, wykonane tuż po narodzinach chłopca, jeszcze w szpitalu.
"Filip 4.03.2025. To był 4, najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Radość, emocje, szczęście, miłość" - pisali szczęśliwi rodzice.
Pod postem pojawiło się wiele życzeń, w tym od Marty Manowskiej, która, jak się okazuje również urodziła się tego samego dnia co mały Filip.
Małgosia Borysewicz właśnie przekazała, że jest już w domu. W najnowszym poście podziękowała szpitalowi, za opiekę. Nie zapomniała też o internautach, którzy tak licznie gratulowali jej i życzyli zdrowia.
"(...) Teraz żyjemy w nieco innej czasoprzestrzeni. Nasze małe wielkie marzenie stało się rzeczywistością. Dziękujemy za wszystkie gratulacje. Jesteśmy wreszcie razem" - napisała rolniczka.
Zobacz też:
Małgorzata z "Rolnika" ujawniła imię trzeciego dziecka
Małgorzata Borysewicz z "Rolnika" musiała pilnie zareagować
Związek Magdy z "Rolnika" zakończył się poważnymi konsekwencjami