"Milionerzy". Padło pytanie za milion złotych. Skąd pochodzi miś Paddington?
Miś Paddington, którego państwo Brown znaleźli na dworcu kolejowym w Londynie, pochodzi z mrocznych zakątków... Takie pytanie usłyszał uczestnik popularnego teleturnieju "Milionerzy".
W czwartek widzowie mogli zobaczyć kolejną odsłonę teleturnieju "Milionerzy", który był prowadzony jak zwykle przez Huberta Urbańskiego. W 542 odcinku teleturnieju grę kontynuował Przemysław Zieliński Uczestnik usłyszał pytanie za 1 mln zł.
Miś Paddington, którego państwo Brown znaleźli na dworcu kolejowym w Londynie, pochodzi z mrocznych zakątków...
- A: Peru
- B: Meksyku
- C: Rosji
- D: Indii
Przemysław nie wiedział i nie chciał ryzykować zdobytych pieniędzy. Myślał o Rosji. Czy to dobra odpowiedź?
Miś Paddington pochodził z Peru. W Anglii znalazł się dziwnym trafem. Rodzina Brownów znalazła go na stacji Paddington w Londynie i nadała mu imię na jej cześć. Odpowiedź A była prawidłowa.
Zobacz też:
Bosacka o mało wyszła za innego. "To było szaleństwo. Oddałam pierścionek"
Elżbieta Dmoch napisała list do fanów. "Dziękuję za taką gratkę"
Czy w 11. sezonie teleturnieju poznamy kolejnego milionera? Dotychczas w "Milionerach" główna wygrana padła cztery razy. Milion złotych w polskiej wersji programu wygrali Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku oraz Maria Romanek, która dołączyła do niego w 2018 roku. Kolejna była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska.
23 września 2021 roku w "Milionerach" padła główna wygrana. Zdobył ją Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie "Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?", wygrał milion złotych! Poprawna odpowiedź brzmiała: "1 stycznia 1001 roku". Na szczęście uczestnik znał odpowiedź na zadane pytanie i zapisał się tym samym w historii telewizji, jako osoba wygrywająca milion złotych w teleturnieju.
Milionerzy to teleturniej, w którym prawidłowo należy odpowiedzieć na 12 pytań, aby wygrać główną nagrodę pieniężną w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, może skorzystać z 3. kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".
Zobacz też:
Oliwia Bieniuk nie lubi opowiadać o mamie publicznie. "Przed kamerami to trudniejsze"