Lewandowski po odpadnięciu z Euro wtulił się w ramiona żony. Wzruszająca chwila

We wtorkowy wieczór Reprezentacja Polski rozegrała swój ostatni mecz w turnieju Euro 2024. Nasi piłkarze zremisowali z Francją po golu Roberta Lewandowskiego. Zadowolenia z takiego wyniku nie kryli ani kibice, ani rodziny piłkarzy. Szczególne powody do dumy miała Anna Lewandowska, która nie szczędziła czułych gestów wobec ukochanego męża.

Polscy piłkarze odpadli z Euro jako pierwsi

Polscy piłkarze przegrali swoje dwa pierwsze grupowe mecze w trakcie Euro 2024. Najpierw musieli uznać wyższość Holendrów, a później Austriaków. Tym samym nasza reprezentacja już przed swoim ostatnim meczem w grupie musiała pożegnać się z marzeniami o dalszej grze w turnieju.

Robert Lewandowski uratował honor drużyny

Wtorkowy mecz z Francją był już tradycyjnym "meczem o honor". I ten honor reprezentacji udało się uratować Robertowi Lewandowskiemu. Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana i podczas przerwy wynik nadal pokazywał 0:0. Dopiero w drugiej połowie zaczęły padać bramki. Pierwszego gola w meczu strzelił francuz Kylian Mbappe. Ta sytuacja nieco podłamała piłkarzy i kibiców. Nastroje były raczej średnie. Dopiero po kilkunastu minutach nasza reprezentacja miała szansę na to, żeby wyrównać wynik. Kiedy sędzia ogłosił, że Polakom należy się rzut karny, od razu było wiadomo, kto go wykona. Robert Lewandowski strzelił gola i uratował honor drużyny.

Anna Lewandowska z córkami wspierała męża z trybun

Na trybunach stadionu w Dortmundzie obecna była cała rodzina Roberta Lewandowskiego. Przypomnijmy, że to właśnie na tym stadionie kilkanaście lat temu piłkarz zdobywał swoje pierwsze międzynarodowe sukcesy.

Uważni fani od razu wyłapali na trybunach Annę Lewandowską, która wraz z córkami Klarą oraz Laurą kibicowała mężowi. To właśnie do nich Robert udał się zaraz po zakończeniu meczu. Czułościom nie było końca.

Fani są zachwyceni postawą Lewandowskiego

Wieczorem Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z meczu. Na fotografii widać, jak szczęśliwa kobieta tuli się z mężem.

Pod zdjęciem trenerki o dziwo przeważają pochlebne komentarze. W ostatnim czasie raczej próżno było szukać tak miłych słów na profilu Ani. Wszystko za sprawą kontrowersji, które wśród fanów wywołuje zachowanie żony Roberta oraz jej zamiłowanie do bachaty. Tym razem komentujący skupili się na grze reprezentacji oraz Roberta.

"Super, że Robert strzelił gola i mamy remis na koniec!"

"Brawo kapitanie. Jesteście piękni! Uwielbiam"

"Szkoda, że to ostatni mecz bo EMOCJI dziś było tyle. Brawo @_rl9 i brawa dla całej drużyny"

Piszą fani.

Wcześniej Anna wrzucała na Instastory filmik ze stadionu, który opatrzyła podpisem: "wspomnienia".

Wszystko wskazuje na to, że miejsce, w którym Robert rozpoczynał swoją międzynarodową karierę, jest dla nich niezwykle ważne.

Jak widać, fani docenili grę reprezentacji w ostatnim meczu oraz znakomity gol Roberta, który zapewnił naszej drużynie remis w ostatnim meczu na Euro 2024. Szkoda, że to już koniec przygody naszych piłkarzy na tym turnieju.

Lewandowski gorzko wypowiada się o grze w reprezentacji Polski i końcu kariery. "To obciążenie"

Taksówkarz zdradził wielką tajemnicę Roberta Lewandowskiego. Niewiarygodne, co usłyszał od piłkarza