Reklama
Reklama

Żona Edwarda Miszczaka zaskoczyła niecodziennym wpisem. Wprost zwróciła się do męża

Wielka radość w domu Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Dokładnie 18 marca, dyrektor programowy Telewizji Polsat, obchodzi okrągłe 70 urodziny. Z tej okazji, żona pokusiła się o wyjątkowy wiersz, którym podzieliła się z internautami.

Anna Cieślak mówi o małżeństwie z Edwardem Miszczakiem. Tak szczera jeszcze nie była

Historia miłości Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak sięga roku 2019. To wtedy, na zamknięciu festiwalu Off Camera, Piotr Woźniak-Starak przyczynił się do ich bliższego zapoznania.  

"Piotr nas połączył. Tym razem na dobre. Nigdy nie myślałam, że w wieku 40 lat można się tak zakochać, stracić dla drugiej osoby głowę, przecież to się zdarza tylko w młodości. Dziś już wierzę, że miłość jest bezwiekowa" - wyznała Cieślak w rozmowie z magazynem "Pani". 

Reklama

Choć początkowo Cieślak była zadeklarowaną singielką, a Edward Miszczak po stracie żony pogrążył się w żałobie, okazało się, że spotkanie w Krakowie odmieniło życie obojga:

"Kiedy spotkałem Anię, byłem samotnym mężczyzną, który nie wiedział, co zrobić z życiem, jaki nadać mu sens. Wydawało mi się, że wraz ze śmiercią pierwszej żony, zawalił się mój świat" - cytuje słowa Miszczaka portal "Plejada". 

Para w 2020 roku zaręczyła się, a rok później stanęła na ślubnym kobiercu

Cieślak zwróciła się do męża. Opublikowała emocjonalny wiersz

Choć małżonkowie nieczęsto wypowiadają się o swoim życiu prywatnym, tym razem doszło do małego wyjątku. W jednym z najnowszych postów na Instagramie, Anna Cieślak poinformowała, że dokładnie 18 marca jej mąż obchodzi okrągłe 70 urodziny. Z tej okazji, aktorka opublikowała personalny wiersz, w którym wychwaliła dokonania wybranka. 

"70 masz dziś lat - wciąż Cię fascynuje Świat. Kochasz ludzi - uwielbiasz ich “budzić". W zakresie działania - jesteś nie do zajechania. Płyniesz zawsze na najgłębszą wodę, nie zważając na pogodę. Żegluj dalej przez odmęty - kapitanie nieugięty, bo Ty w sercu miłość masz i każdemu z nas ją dasz. Wiara Odwaga Radość z istnienia...Niech Ci się kochanie to nigdy nie zmienia" - napisała w treści posta. 

Internauci nie przeszli obojętnie i niemal natychmiast pokusili się o dawkę urodzinowych życzeń. Nie zabrakło ciepłych słów od przyjaciół z branży

"Wszystkiego najlepszego! Sto lat!!!" - napisała Małgorzata Socha

"Niech marzenia płyną jak ławica ryb, bo to przecież zodiakalna Ryba swój piękny jubileusz świętuje! Niech będzie dobry, najlepszy i pełen pięknych chwil!" - dodała Agnieszka Hyży

"Wszystkiego co najlepsze!" - podkreśliła Paulina Sykut-Jeżyna

Zobacz materiał promocyjny partnera:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Anna Cieślak skomentowała jesienną ramówkę Polsatu. Odniosła się do pracy męża

Miszczak ujawnił kulisy swojej pracy. Konkurencję podsumował bez ogródek

Edward Miszczak wyjawił, co przyciąga widzów do Polsatu: "Emocja"

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy